Ambasada Kraljevine Hrvatske
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ambasada Kraljevine Hrvatske

Ambasada Kraljevine Hrvatske - Embassy of the Kingdom of Croatia - Ambassade du Royaume de Croatie
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Dolazak Vice-Chancelora Kraljevine Srbije

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Dark_Magician




Posts : 3
Join date : 2010-04-21

Dolazak Vice-Chancelora Kraljevine Srbije Empty
PostSubject: Dolazak Vice-Chancelora Kraljevine Srbije   Dolazak Vice-Chancelora Kraljevine Srbije Empty24th April 2010, 12:22 am

Dragi susedi, kao sto sam u nazivu teme napisao ja sam novi Vice-Chancelor Kraljevine Srbije, javljam se na duznost i stojim vam na raspolaganju. Proslo je dosta vremena od kako su se nasi predstavnici culi, pa bih hteo da da nase dve kraljevine budu u kontaktu i da budu upoznate sa desavanjima.

Svako dobro i sve najbolje.

Dark_Magician, Vice-Chancelor Kraljevine Srbije
Back to top Go down
Vercingetoriks
Admin
Admin
Vercingetoriks


Posts : 20
Join date : 2010-03-14

Dolazak Vice-Chancelora Kraljevine Srbije Empty
PostSubject: Re: Dolazak Vice-Chancelora Kraljevine Srbije   Dolazak Vice-Chancelora Kraljevine Srbije Empty26th May 2010, 2:46 am

Dragi prijatelju, ispricavam se sto nisam odmah stigao kad sam cuo za vas dolazak.

Da se predstavim, ja sam Vercingetoriks Erdödy, Knez Hrvatske.

Slazem se s vasim rijecima u potpunosti te ću vas sada uputiti u vase odaje
da se odmorite i okrijepite.

Izvolite za mnom!
Back to top Go down
Dark_Magician




Posts : 3
Join date : 2010-04-21

Dolazak Vice-Chancelora Kraljevine Srbije Empty
PostSubject: Re: Dolazak Vice-Chancelora Kraljevine Srbije   Dolazak Vice-Chancelora Kraljevine Srbije Empty31st May 2010, 7:40 pm

Hvala na gostoprimstvu ali mislim da imam problema sa kljucem od svojih odaja
Quote :
Sorry, but only users granted special access can read topics in this forum.
Back to top Go down
Jon Snow




Posts : 4
Join date : 2010-03-07
Location : Viri kroz nečiju ključaonicu

Dolazak Vice-Chancelora Kraljevine Srbije Empty
PostSubject: Re: Dolazak Vice-Chancelora Kraljevine Srbije   Dolazak Vice-Chancelora Kraljevine Srbije Empty10th June 2010, 10:40 pm

Nakon dužeg trežnjenja, Jon se dotetura do ambasade pa uruči ključeve vicekancelaru. "Slobodni ste da uđete, mada, za sada možete da delite odaje sa ambasadorom plemenitim Sašom Orlovićem". Cool Razz
Back to top Go down
Radukan

Radukan


Posts : 36
Join date : 2011-05-10

Dolazak Vice-Chancelora Kraljevine Srbije Empty
PostSubject: Re: Dolazak Vice-Chancelora Kraljevine Srbije   Dolazak Vice-Chancelora Kraljevine Srbije Empty10th May 2011, 1:55 pm

Nakon dugo vremena Kraljevina Srbija ima Ministra spoljnih poslova. Ja, Radukan Orlovic Ministar spoljnih poslova Kraljevine Srbije dolazim da uspostavim davno zaboravljene diplomatske odnose. Stojim vam na raspolaganju i javljam se na duznost.

Srdacan pozdrav
Back to top Go down
Guest
Guest




Dolazak Vice-Chancelora Kraljevine Srbije Empty
PostSubject: Re: Dolazak Vice-Chancelora Kraljevine Srbije   Dolazak Vice-Chancelora Kraljevine Srbije Empty10th May 2011, 8:16 pm

Ministre Radukan, primite moju najiskreniju dobrodošsicu u nas ured!
Vrlo mi je drago da je Srbija sredila svoje diplomatske poslove i da napokon nase 2 drzave obnove diplomatski rad koji smo davno zapostavili Wink
Samo cas, i odmah cu vas uputiti do Srpskog ureda.

Osjecajte se kao kod kuce Wink

Srdacno,
redbaxter, Kancelar vanjskih poslova KH
Back to top Go down
Sponsored content





Dolazak Vice-Chancelora Kraljevine Srbije Empty
PostSubject: Re: Dolazak Vice-Chancelora Kraljevine Srbije   Dolazak Vice-Chancelora Kraljevine Srbije Empty

Back to top Go down
 
Dolazak Vice-Chancelora Kraljevine Srbije
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Dolazak novog Ambasadora Kraljevine Srbije
» Dolazak u ambasadu Kraljevine Hrvatske
» Dolazak novog veleposlanika Kraljevine od dva Sicilies
» Dolazak Ministra vanjskih poslova Kraljevine Bosne
» Dolazak ambasadora

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Ambasada Kraljevine Hrvatske :: Dobrodošli! - Welcome! :: Prijemni ured - Admission office-
Jump to: