Ambasada Kraljevine Hrvatske
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ambasada Kraljevine Hrvatske

Ambasada Kraljevine Hrvatske - Embassy of the Kingdom of Croatia - Ambassade du Royaume de Croatie
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Dolazak Ministra vanjskih poslova Kraljevine Bosne

Go down 
2 posters
AuthorMessage
130664




Posts : 6
Join date : 2010-03-13

Dolazak Ministra vanjskih poslova Kraljevine Bosne Empty
PostSubject: Dolazak Ministra vanjskih poslova Kraljevine Bosne   Dolazak Ministra vanjskih poslova Kraljevine Bosne Empty13th March 2010, 1:59 pm

Nakon tri dana neprestanog jahanja stigao sam napokon pred ambasadu...sjajno zdanje,novoizgradjeno..zadovoljno se osmijehnem i odmah potrazim nekog s kim mogu ostvariti prvi oficijelni kontakt...nije bilo nikakve zvanicne dobrodoslice,prepoznao sam nekoliko ljudi koji su radili tu..uputise me u ured gdje su bile prostorije namjenjene za nasu ambasadu..
Okrenuo sam se malo unaokolo da razgledam ..cekajuci da se pojavi Varda,ta prijatna dama koja je bila zaduzena za ovaj dio ambasade...

I napokon...

Uljudno..blagi naklon..dobar dan zelim gospodicna Varda Smile,nadam se da ne zamjerite sto sam Vam se obratio maternjim jezikom..
Back to top Go down
Varda




Posts : 20
Join date : 2010-03-03

Dolazak Ministra vanjskih poslova Kraljevine Bosne Empty
PostSubject: Re: Dolazak Ministra vanjskih poslova Kraljevine Bosne   Dolazak Ministra vanjskih poslova Kraljevine Bosne Empty14th March 2010, 11:38 am

Ulazeci u zgradu Ambasade, radnici me obavijeste da je 130664 dosao. Ubrzam korak i uputim se prema bosanskoj ambasadi.

Quote :
Uljudno..blagi naklon..dobar dan zelim gospodicna Varda Smile , nadam se da ne zamjerite sto sam Vam se obratio maternjim jezikom..

'Dobar dan i dobrodosli. Niposto ne zamjeram na materinjem jeziku, pa tako se najbolje razumijemo Smile
Izvolite, udjite, vrata su otvorena. Vjerojatno ste umorni od putovanja...odmorite se pa cemo popricati Smile' kazem i izadjem iz prostorije.
Back to top Go down
 
Dolazak Ministra vanjskih poslova Kraljevine Bosne
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Ambasada Kraljevine Hrvatske :: Dobrodošli! - Welcome! :: Prijemni ured - Admission office-
Jump to: